„Прослава матуре – моја најлепша успомена у сећању на основну школу“

У циљу безбедности ученика 8. разреда на прослави мале матуре, МУП је спровео превентивну активност уз дружење са матурантима. Наши осмаци заједно са одељењским старешинама су имали задатак да направе пано на тему: „Прослава матуре – моја најлепша успомена у сећању на основну школу“, који су данас представили припадницима полиције при њиховој посети.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *