Ученици V/2 су на часу Технике и технологије на 3D штампачу израђивали играчке са својим наставницима Миром Илић и Сашом Рајковић, које ће бити поклоњене деци, штићеницима хуманитарне организације „Нурдор“.

ОСНОВНА ШКОЛА "ЊЕГОШ"
Ученици V/2 су на часу Технике и технологије на 3D штампачу израђивали играчке са својим наставницима Миром Илић и Сашом Рајковић, које ће бити поклоњене деци, штићеницима хуманитарне организације „Нурдор“.





